Категорії
Новини

Що таке і навіщо потрібний SSL

SSL – це сертифікат, тобто підпис інтернет-порталу в електронному вигляді. Він потрібний для того, щоб користувачі знали, що перед ними оригінальний проект.

SSL – це сертифікат, тобто підпис інтернет-порталу в електронному вигляді. Він потрібний для того, щоб користувачі знали, що перед ними оригінальний проект. А також це додаткова гарантія того, що клієнти та відвідувачі, які відвідують портал, передаватимуть свої дані виключно зашифрованим підключенням. Передача третім особам є неприпустимою.

Компания Ukrnames – один із великих постачальників реєстраційних послуг сертифікатів. На її порталі кожен може за кілька хвилин знайти потрібний варіант для особистого інтернет-ресурсу в Україні. А якщо потрібна допомога, її нададуть грамотні консультанти на професійному рівні.

Рекомендації щодо вибору

Сертифікати представлені в декількох групах залежно від кількості доменів, виду перевірки, числа піддоменів та загалом за довірою браузерів, а також щодо інших брендів. Виділяють такі види SSL:

  1. Із доменною перевіркою. Це DV-сертифікат або документ початкового рівня, який підтверджує належність власнику. Він підходить для малих проектів: приватників, підприємців та компаній, де немає серйозної потреби у гарантії безпеки. Це такі проекти: хобі-сайти, блоги, веб-сайти-візитки. Про безпеку свідчить зелений замок у браузерному рядку.
  2. З перевіркою організації. Якщо на порталі є форми введення даних, наприклад, підписка на новини, зв’язок з менеджером, особистий кабінет, але немає здійснення покупок, такий сертифікат стане оптимальним варіантом вибору. Сертифікат є гарантією того, що компанія справді існує та володіє доменом. Для шахраїв проходження такої перевірки неможливе. Підходить виключно для організацій.
  3. Із зеленим рядком. Це EV сертифікат, який передбачає розширену перевірку. Підходить для тих, хто прописує персональну інформацію та щось купує. Це підходить для банків, інтернет-магазинів, онлайн-сервісів, сайтів державних установ. Такий сертифікат викликає довіру у будь-яких користувачів, зокрема недосвідчених.

Де купити

Компанія Ukrnames – оптимальне місце, де можна придбати SSL-сертифікат відповідного типу. В організації є консультанти, які допоможуть з підбором відповідного варіанта для будь-яких цілей. Пам’ятайте, що важливо і правильно виконати інсталяцію SSL-сертифіката. Для цього необхідно виконати замовлення та здійснити оплату паперу підібраного центру підпису. Далі здійснюється імпорт на портал за допомогою даних доступу до сервера, де знаходиться інтернет-сайт. Використовуються дані, які надаються хостинг-провайдером. Звертайтеся безпосередньо до консультантів, щоб отримати потрібний варіант відповідно до цілей та бюджету.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Останні записи

This site is registered on wpml.org as a development site.