Студентам

студентський відпочинок

  • Samsung Wave 2 (S5250) та Wave 2 Pro (S5330): BADA-смартфони новачки Samsung представила нові апарати середнього цінового рівня, що отримали назву Wave 2 та Wave 2 Pro (індекси S5250 та S5330 відповідно).
  • Як вибрати РК-телевізор мандрівнику? Різноманітність телевізорів дозволяє вибрати пристрій на будь-який смак та гаманець: від 500 грн. за “скриньку” з діагоналлю 14 дюймів до кількох тисяч і навіть десятків тисяч гривень за прилади з діагоналлю понад метр. При цьому багато моделей подешевшали за останній рік на 5-10%.
  • Студенту-мандрівнику – смартфони LG перемагають конкурентів ціною При всій повазі до гіганта південнокорейської промисловості, слід зазначити, що смартфони – не коник LG, але час змінює розстановку сил, та й погляди LG на свою частку на ринку смартфонів теж прогресують
  • Мандрівник! Бюджетні «дзеркалки» тіснять мильниці Головний фронт конкурентної війни на ринку цифрових камер поступово зміщується до сегменту бюджетних «дзеркалок». І це цілком зрозуміло.
  • Якому бренду віддати перевагу при виборі холодильника студенту З настанням тепла починають розморожуватися і продажі холодильників, на які взимку попит – що на морозиво. Основними критеріями вибору є габарити зберігача продуктів, його функціональність, надійність, ціна, економічність, зручність у користуванні та навіть зовнішній вигляд. Послідовність показників залежить від індивідуальних запитів.
This site is registered on wpml.org as a development site.